RT Hotels s.a.

ul. św. Gertrudy 6
31-046 Kraków
NIP: 676-17-88-134
REGON: 351252801

Biuro Zarządu RT Hotels

ul. J. Sarego 18/4
Sekretariat:
tel. 12 421-67-61

Centralna rezerwacja:

tel.: + 48 12 269 14 08
fax: + 48 12 269 15 60
info@rthotels.com.pl

Rezerwacja grupowa:

Agnieszka Kościołek
kosciolek@rthotels.com.pl
tel. 12 269-14-08 wew. 26

Szkolenia i konferencje:

Wioletta Nowak
nowak@rthotels.com.pl
tel. 12 269-21-13 wew. 28
tel. kom. 606-356-373

Manager Restaruracji MidTown:

Sabina Anielska
anielska@rthotels.com.pl
tel. kom. 668-038-319

Manager Restaruracji Galicya:

Bartłomiej Cieślak
b.cieslak@bwkrakow.pl
tel. kom. 668-443-285

Manager ds. Marketingu i Sprzedaży, klienci korporacyjni

Magdalena Sypień-Maślanka
maslanka@rthotels.com.pl
tel. 12 269-21-13 wew. 29
tel. kom. 664-053-256

Marketing:

Justyna Walczowska
walczowska@rthotels.com.pl
tel. 12 269-21-13 wew. 36






Wyrażam zgodę RODO

Firma HOTEL może pobierać i przetwarzać dane osobowe od Klientów. Administratorem danych osobowych jest Firma HOTEL z siedzibą przy ul. ..., 00-000 ....

Dane, które możemy pobierać i przetwarzać to: Imię i nazwisko, adres wraz z kodem pocztowym, adres e-mail oraz numer telefonu.

Dane te będziemy przetwarzać tylko w celu zrealizowania....

Dane będziemy przechowywać przez okres....

W ramach korzystania z naszych usług zapewniamy dostęp do twoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Możesz również zażądać usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, wnieść sprzeciw wobec przetwarzania, przenieść swoje dane lub cofnąć zgodę na przetwarzanie. Możesz również wnieść skargę do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Dane, które pobieramy są niezbędne do.... i bez nich nie będziemy w stanie....


Best Western Plus Kraków Old Town

Hotel Best Western Plus Kraków Old Town
ul. Św. Gertrudy 6
31-046 Kraków
tel.: +48 12 422 76 66
fax: +48 12 269 15 60
hotel@bwkrakow.pl

Dyrektor hotelu:

Iwona Sulikowska

i.sulikowska@bwkrakow.pl

Hotel Regent

Hotel Regent
ul. Bożego Ciała 19
31-059 Kraków
tel.: +48 12 430 62 34
tel.: +48 12 430 61 58
fax: +48 12 430 59 77

regent@rthotels.com.pl

Dyrektor hotelu:

Małgorzata Badocha

badocha@rthotels.com.pl

Best Western Hotel Galicya

Hotel Best Western Galicya
ul. Rzemieślnicza 4
30-403 Kraków
tel.: + 48 12 269 07 72
tel.: + 48 12 269 19 97
fax: + 48 12 266 74 33

galicya@bwkrakow.pl

Dyrektor hotelu:

Bartłomiej Cieślak

b.cieslak@bwkrakow.pl

NAJLEPSZE LOKALIZACJE W KRAKOWIE
BW Hotel Galicya

ul. Rzemieślnicza 4, 30-403 Kraków

rezerwacje: +48 12 269 07 72

galicya@bwkrakow.pl

BW Plus Kraków Old Town

ul. Św. Gertrudy 6, 31-046 Kraków

rezerwacje: +48 12 422 76 66

hotel@bwkrakow.pl

Hotel Regent

ul. Bożego Ciała 19, 31-059 Kraków

rezerwacje: 0048 12 430-62-34

regent@rthotels.com.pl