Kontakt

Loading map...

Loading

Dane Kontaktowe

RT Hotels s.a.
ul. św. Gertrudy 6
31-046 Kraków
NIP: 676-17-88-134
REGON: 351252801

Biuro Zarządu RT Hotels
ul. J. Sarego 18/3

Sekretariat:
tel. 12 421-67-61

Centralna rezerwacja:
tel.: + 48 12 269 14 08
fax: + 48 12 269 15 60
info@rthotels.com.pl

Rezerwacja grupowa:
Agnieszka Kościołek
kosciolek@rthotels.com.pl
tel. 12 269-14-08 wew. 26

Szkolenia i konferencje:
Wioletta Nowak
nowak@rthotels.com.pl
tel. 12 269-21-13 wew. 28
tel. kom. 606-356-373

Klienci korporacyjni:
Anna Ślusarczyk
slusarczyk@rthotels.com.pl
tel. 12 269-14-08 wew. 27
tel. kom. +48 606-356-373

Manager Restaruracji MidTown i Restauracji Piwnice Regenta:
Sabina Anielska
anielska@rthotels.com.pl
tel. kom. 668-038-319

Manager Restaruracji Galicya:
Bartłomiej Cieślak
b.cieslak@bwkrakow.pl
tel. kom. 668-443-285

Manager ds. Marketingu i Sprzedaży:
Magdalena Sypień-Maślanka
maslanka@rthotels.com.pl
tel. 12 269-21-13 wew. 29
tel. kom. 664-053-256

e – marketing:
Justyna Walczowska
walczowska@rthotels.com.pl
tel. 12 269-21-13 wew. 36

e – commerce
Agnieszka Bujak
bujak@rthotels.com.pl
marketing@rthotels.com.pl
tel. 12 422-76-66 wew. 504

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres E-Mail (wymagane)

Tytuł

Wiadomość

  
Chcę być informowany e-mailowo o promocjach i ofertach specjalnych RT Hotels Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie, ul. Świętej Gertrudy 6 w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez RT Hotels Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie, ul. Świętej Gertrudy 6. 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RT Hotels Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie, ul. Świętej Gertrudy 6 moich danych osobowych tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu i adresu e-mail w celu prowadzenia marketingu towarów i usług oferowanych przez Spółkę. Privacy Policy 

Best Western Plus Kraków Old Town

Hotel Best Western Plus Kraków Old Town
ul. Św. Gertrudy 6
31-046 Kraków
tel.: +48 12 422 76 66
fax: +48 12 269 15 60

hotel@bwkrakow.pl

Manager hotelu:

Iwona Sulikowska

i.sulikowska@bwkrakow.pl
MAPA

Hotel Regent

Hotel Regent
ul. Bożego Ciała 19
31-059 Kraków
tel.: +48 12 430 62 34
tel.: +48 12 430 61 58
fax: +48 12 430 59 77

regent@rthotels.com.pl

Manager hotelu:

Małgorzata Badocha

badocha@rthotels.com.pl
MAPA

Best Western Hotel Galicya

Hotel BEST WESTERN Galicya
ul. Rzemieślnicza 4
30-403 Kraków
tel.: + 48 12 269 07 72
tel.: + 48 12 269 19 97
fax: + 48 12 266 74 33

galicya@bwkrakow.pl

Manager hotelu:

Bartłomiej Cieślak

b.cieslak@bwkrakow.pl
MAPA

HOSTEL ABEL

Hostel Abel
ul. Józefa 30
30-056 Kraków
tel.: + 48 12 411 87 36
fax: + 48 12 411 94 90

abel@rthotels.com.pl

Manager hotelu:

Małgorzata Badocha

badocha@rthotels.com.pl
MAPA

NAJLEPSZE LOKALIZACJE W KRAKOWIE

BW Hotel Galicya

ul. Rzemieślnicza 4, 30-403 Kraków

rezerwacje: +48 12 269 07 72

galicya@bwkrakow.pl

BW Plus Kraków Old Town

ul. Św. Gertrudy 6, 31-046 Kraków

rezerwacje: +48 12 422 76 66

hotel@bwkrakow.pl

Hotel Regent

Ul. Bożego Ciała 19, 31-059 Kraków

rezerwacje: 0048 12 430-62-34

regent@rthotels.com.pl